pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 15 lutego 2014
  • wyświetleń: 3525

Narada w pszczyńskiej komendzie

Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji młodszy inspektor Piotr Kucia spotkał się na naradzie rocznej z policjantami i pracownikami cywilnymi z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Podsumowano miniony rok oraz przedstawiono przedsięwzięcia planowane na rok 2014. W naradzie wzięli udział mundurowi i pracownicy cywilni pionów: kryminalnego, prewencji, ruchu drogowego, przestępczości gospodarczej i finansów.

W uroczystym podsumowaniu roku uczestniczyli również przedstawiciele władz samorządowych, straży miejskiej oraz szef pszczyńskiej prokuratury.

Narada roczna w pszczyńskiej komendzie - 13.02.2014 · fot. Policja


Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji w Pszczynie nadkom. Czesław Polak przedstawił wyniki osiągnięte przez jednostkę oraz zaprezentował najważniejsze przedsięwzięcia, które realizowane będą w 2014 roku. Poszczególni naczelnicy natomiast, omówili efekty pracy osiągnięte przez podległe sobie wydziały i stawiane sobie priorytety na bieżący rok.

Komendant Kucia, podsumowując naradę, podziękował zgromadzonym za zaangażowanie i codzienną pracę na rzecz lepszego funkcjonowania pszczyńskiego garnizonu. Wskazał również cele, które stawia przed kierownictwem jednostki w tym roku.

new / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.