pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 13 lutego 2014
  • wyświetleń: 1823

O zdrowiu dzieci w przedszkolu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 19 w Jankowicach" podaj

Czym są infekcje dróg oddechowych i jak można złagodzić objawy choroby stosując naturalne metody to tematy, które zostały poruszone podczas zebrania rodziców w Przedszkolu Publicznym nr 19 w Jankowicach.

zebranie, konferencja
Rodzice przedszkolaków wysłuchali porad, jak zadbać o zdrowie swoich dzieci · fot. Przedszkole Publiczne nr 19


Spotkanie, na które została zaproszona lekarka - pediatra z miejscowego Ośrodka Zdrowia, odbyło się w poniedziałek 10 lutego. Podczas niego, pani doktor, poruszyła temat związany z częstym zachorowaniem dzieci w okresie jesienno-zimowym. Rodzice dowiedzieli się m.in. czym są infekcje dróg oddechowych, jak można złagodzić objawy choroby stosując naturalne metody, a także otrzymali wiele ciekawych porad.

W trakcie spotkania zebrani rodzice mieli również okazję zadać pytania dotyczące profilaktyki zdrowia. Dyskusja pozwoliła rozwiać wiele wątpliwości i wzbudziła refleksję związaną z naturalnym sposobem uodparniania naszych dzieci poprzez aktywność ruchową na świeżym powietrzu.

Grażyna Gryksa

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 19 w Jankowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 19 w Jankowicach" podaj