• 4 lutego 2014
  • wyświetleń: 1424

Trampkarze: Wewnętrzny sparing

Okres ferii to znakomity czas, na aktywny wypoczynek. W czwartkowe przedpołudnie na boisku Piast w Pszczynie w ramach treningu odbyła się gra wewnętrzna między występującym w Śląskiej Lidze Trampkarzy zespołem 2000 a rywalizującymi w Tyskiej Lidze Trampkarzy zawodnikami z rocznika 1999.

Piłka - zima 2012

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
Mecz towarzyski rozegrany został na boisku Piast, w czwartkowe przedpołudnie, a czas gry wynosił 3x20 min. Drużyna z rocznika 1999 przystąpiła do meczu w mocno okrojonym składzie, dwóch zawodników z zespołu 2000 zagrało ze straszymy kolegami. I to właśnie Kamil Pustelnik(rocznik 2000) po ładnym podaniu z środka pola zdobył bramkę dla drużyny Iskry 99. W tym meczu jednak to młodsza drużyna prezentowała się zdecydowanie lepiej i miała wyraźną przewagę w posiadaniu piłki. W drugiej tercji tego spotkania rocznik 2000 zdołał udokumentować dużą przewagę w tym spotkaniem, przytomnością w polu karnym błysnął Kamil Pustelnik i zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu, tym razem pokonując już bramkarza drużyny 99. Kilka minut później z rzutu rożnego dośrodkował Fabian Pustelnik a przepięknym uderzeniem z powietrza popisał się Krzysztof Francuz i było już 2:1. W ostatniej tercji wynik ustalił po indywidualnej akcji Łukasz Mąka.

MKS Iskra Pszczyna 2000 - MKS Iskra Pszczyna 1999 3:1
Bramki: 2000- Kamil Pustelnik, Krzysztof Francuz, Łukasz Mąka, 1999- Kamil Pustelnik