pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 7 lutego 2014
  • wyświetleń: 3348

Przyznano "Medal Wojana"

Firma Gerharda Liberdy Mechanika Pojazdowa z Golasowic została Laureatem siódmej edycji konkursu "Firma z Tradycjami" organizowanego w gminie Pawłowice.

Gerhard Liberda, Wojan
Stoją od lewej: Eugeniusz Piechoczek - prezes Regionalnej Izby Gospodarczej - delegatura w Pawłowicach, Gerhard Liberda- laureat nagrody "Firma z Tradycjami" 2014, Czesław Lazar - laureat nagrody "Firma z Tradycjami" 2013, Franciszek Dziendziel - przewodniczący Rady Gminy Pawłowice, Marek Lucjan - zastępca wójta. · fot. UG Pawłowice


Wyróżnienie w postaci Medalu Wojana trafiło do rąk Laureata podczas dorocznego Balu Pracodawcy. Karnawałowe spotkanie przedsiębiorców prowadzących własny biznes w gminie Pawłowice to okazja do integracji środowiska, ale również dobre miejsce do uhonorowania tych, którzy od co najmniej dwudziestu lat nieprzerwanie prowadzą działalność gospodarczą przyczyniając się m. in. do rozwoju gospodarczego gminy i wzrostu zatrudnienia.

Medal Wojana Gerhardowi Liberdzie wręczył Czesław Lazar z Pielgrzymowic, którego firma Ślusarstwo - Usługi - Produkcja - Handel została nagrodzona w 2013 roku.

Firma Gerharda Liberdy Mechanika Pojazdowa w Golasowicach powstała w marcu 1991 roku, ale właściciel firmy mechaniką samochodową zawodowo zajmuje się od ponad 35 lat. Z roku na rok zakład rozwijał się, zwiększając swoją powierzchnię i zakres świadczonych usług.

new / pless.pl
źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.