pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lutego 2014
  • 6 lutego 2014
  • wyświetleń: 17070

Napady na sklepy w Pszczynie

Wieczorem w sobotę okradziono sklep przy ulicy Bratniej w Pszczynie. Łupem złodzieja padła drobna kwota pieniężna. To kolejny taki napad w ostatnich dniach w naszym mieście. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze czy wszystkich dokonuje ten sam sprawca.

Do napadu rozbójniczego doszło około godziny 20.00. Zamaskowany mężczyzna wszedł do sklepu i używając niebezpiecznego narzędzia - najprawdopodobniej noża - zastraszył sprzedawczynię i zażądał wypłacenia z kasy gotówki. Po kilkudziesięciu sekundach opuścił punkt wraz z pieniędzmi.

Okazuje się, że nie był to jedyny napad na mały sklep w ostatnich dniach. W podobny sposób skradziono pieniądze z innych punktów, między innymi z "Żabek" na Kolonii Jasna i Starej Wsi.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi pszczyńska policja. Ze względu na dobro śledztwa nie ujawnia szczegółów postępowania. Nie można wykluczyć, że wszystkie rozboje przeprowadziła ta sama osoba.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.