Reklama

Wiadomości

  • 18 stycznia 2014
  • 21 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2728

Smak Regionu: Dzień Babci

Za nami:

Z okazji Dnia Babci i Dziadka (21, 22 stycznia) Restauracja Smak Regionu zaprasza do siebie wszystkie babcie i dziadków wraz z wnukami i rodzinami.

smak regionu


Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Waszego święta
życzymy dużo zdrowia, uśmiechu, spokoju i samych szczęśliwych chwil!

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami - z tej okazji
warto uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób. Serdecznie zapraszamy wszystkie babcie i dziadków wraz z wnukami i rodzinami na spędzenie tych cudownych chwil z nami.

Doskonała rodzinna i miła atmosfera, muzyka w tle, pięknie oświetlone sale to doskonała sceneria do świętowania. Wyśmienita karta dań jest pełna pysznych propozycji kulinarnych więc smaczne potrawy utrwalą te piękne chwile w gronie najstarszych członków rodziny w Państwa pamięci.

Już dziś pomyśl o miłej niespodziance.
Zarezerwuj stolik pod nr tel. + 32 441 84 51 lub 506 893 224

Nie wiesz co podarować na Dzień Babci i Dzień Dziadka? Chcesz być oryginalny i zaskoczyć dziadków? Wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję? Zachęcamy do nabycia bonu upominkowego do wykorzystania w naszej restauracji.

Sami Państwo mogą zadecydować o kwocie, można z góry ustalić menu lub pozostawić zaproszonym osobom wybór dań z karty menu. Nie czekaj, już dziś zdecyduj się na oryginalny prezent! Możliwość zakupu bonu upominkowego po wcześniejszym zamówieniu pod nr tel. 32 441 84 51 lub 506 893 224. Serdecznie zapraszamy w nasze progi!
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smak Regionu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj