pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2013
  • wyświetleń: 4258

Mistrzostwa w mini piłce ręcznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie" podaj

Na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Pszczynie odbyły się Mistrzostwa Pszczyny Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt o Puchar Dyrektora SP 4 w Pszczynie.

Do zawodów zgłosiło się 7 szkół, które zostały podzielone na dwie grupy, z których awans do półfinału uzyskiwały po dwie najlepsze drużyny. W pierwszym półfinale SP 18 Pszczyna przegrało po zaciętym meczu i dogrywce z SP 8 Rudołtowice 5:4 (3:3). W drugim półfinale gospodarz mistrzostw SP 4 Pszczyna pokonał SP 9 Łąka 8:1.

Misztrzostwa w Mini Piłce Ręcznej - 26.11.2013 · fot. SP 4


Finał miał być rewanżem za mecz grupowy, w którym "Czwórka" wygrała 9:1 z SP 8, ale niesiona dopingiem drużyna gospodarzy i tym razem okazała się lepsza, wygrywając 5:1.

Puchar ufundowany przez Dyrektora SP 4 - Aleksandrę Latko zostaje na Osiedlu Daszyńskiego. Finaliści mistrzostw Pszczyny będą reprezentować Gminę Pszczyna na mistrzostwach powiatu pszczyńskiego, które odbędą się 16 grudnia w Goczałkowicach-Zdroju.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie" podaj