pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2013
  • wyświetleń: 4027

Czwórka znów najlepsza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie" podaj

Na hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie odbyły się Mistrzostwa Pszczyny w Piłce Nożnej Halowej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Pszczynie.

W mistrzostwach wzięło udział 9 zespołów, które wystartowały w trzech grupach, zaś każda z nich liczyła 3 drużyny. Do dalszej fazy rozgrywek awans uzyskały 2 najlepsze zespoły z każdej grupy, które następnie rywalizowały w dwóch grupach 3-zespołowych. Awans do półfinału uzyskały te same drużyny, co na boisku trawiastym.

W pierwszym półfinale spotkały się zespoły SP 9 Łąka i SP 4 Pszczyna. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszli zawodnicy "Czwórki" wygrywając 4:0. W drugim półfinale SP 16 Studzienice pokonało SP 13 Wisła Mała 2:0.

Turniej Piłki Halowej - 22.11.2013 · fot. SP 4


W meczu o III miejsce Łąka pokonała Wisłę Małą 3:1, a wielki finał to powtórka meczu z boiska trawiastego i mecz gospodarzy turnieju piłkarzy SP 4 Pszczyna oraz SP 16 Studzienice. Piłkarze z "Czwórki" ponownie pokonali Studzienice tym razem 3:0 i zdobyli Puchar Dyrektora SP 4, który odebrali z rąk Pani Dyrektor Aleksandry Latko.

Organizator turnieju - Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie, bardzo dziękuje za udostępnienie hali Miejskiemu Ośrodkowi Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz gratuluje wszystkim zawodnikom sportowej rywalizacji.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie" podaj