• 5 grudnia 2013
  • wyświetleń: 2168

Trampkarze: Towarzysko z GKSem

Rocznik 2000 zakończył już ligowe zmagania jesienią, ale w ramach roztrenowania rozgrywa jeszcze mecze sparingowe. W niedzielne południe w Pszczynie gościła ekipa GKSu Tychy.

Trampkarze: Iskra - UKS GKS Tychy 24.11.2013

Komentarz trenera Matuesza Bałucha:
Po sezonie ligowym przyszedł czas na mecze towarzyskie, pierwszym rywalem pszczynian był GKS Tychy, a mecz rozegrany został na boisku Piast. Od początku było widać, że mecz będzie bardzo wyrównany, dobra gra obu drużyn zapewnił bardzo ładne widowisko.

W pierwszej tercji meczu to gościom udało się dwukrotnie zaskoczyć naszą obronę. Obie bramki bliźniaczo podobne, rzut rożny i nieupilnowany zawodnik GKSu uderzył na bramkę głową. Druga tercja z wyraźna dominacją Iskry, grę rozruszało kilku rezerwowych, kontaktową bramkę zdobył Łukasz Mąka , który ładnie uderzył nad wychodzącym z bramki bramkarzem. Chwilę później ten sam zawodnik doprowadził do remisu. Przy stanie 2:2 bardzo ładna akcje rozegrali pszczynianie, piłka trafił do Fabiana Pustelnika, który w sytuacji Sm na sam z bramkarzem zdobył trzecia bramkę dla Iskry.

Na 5 minut przed końcem drugiej tercji zawodnik GKSu popisał się przepięknym uderzeniem z dystansu i znowu mieliśmy remis. Odpowiedź Iskry była natychmiastowa, po zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Bartosz Sosna i uderzeniem pod poprzeczkę zdobył swoją pierwsza bramkę w barwach Iskry. Trzecia tercja była wyrównana, lecz to goście tylko zdobywali bramki, kilka błędów indywidualnych i mecz zakończył się porażką 4:6.

Trampkarze starsi: MKS Iskra Pszczyna - UKS GKS Tychy 24.11.2013 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna - UKS GKS Tychy 4:6 (0:2, 4:3)
Bramki: Łukasz Mąka 2, Fabian Pustelnik, Bartosz Sosna
Mecz towarzyski 3x30