Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 października 2013
  • 3 listopada 2013
  • wyświetleń: 8046

Dwie nagrody dla Wodnej Wieży

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodna Wieża" podaj

Restauracja Steampunk otrzymała dwa wyróżnienia w plebiscycie na najlepszą restaurację w Polsce. Oprócz nagrody gwarantowanej, w postaci miejsca w przewodniku, który wskazuje lokale ważne dla prawdziwych entuzjastów dobrej kuchni, Wodna Wieża zdobyła dwa ważne tytuły.

26 października ogłoszony został zwycięzca plebiscytu "Poland 100 Best Restaurants". Restauracja Steampunk zdobyła dwie nagrody: Grand Award - Trzy Widelce oraz nagrodę specjalną w kategorii "Nowatorska strategia marketingowa". Wodna Wieża jako jedyna restauracja na Śląsku posiada tego rodzaju wyróżnienie. W sumie w konkursie udział wzięło ponad 500 lokali.

Wodna Wieża
Restauracja Steampunk zdobyła dwie nagrody w prestiżowym plebiscycie na najlepszy lokal w Polsce · fot. wodnawieza.pl


Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów na podstawie ankiet.

Celem akcji "Poland 100 Best Restaurants" jest podnoszenie jakości usług restauratorskich, w tym kultury i życzliwości obsługi gości, promocja restauracji oraz oferty gastronomicznej, a także rekomendacja lokali.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wodna Wieża

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodna Wieża" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.