Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 października 2013
  • wyświetleń: 8472

Pijany kierowca uderzył w radiowóz

W miniony weekend pszczyńska drogówka zatrzymała pięciu pijanych kierowców, w tym dwóch rowerzystów. Weekendowy rekordzista, 48-latek ze Studzienic, miał 3,04 promila, z kolei 64-latek z Kobióra uderzył w policyjny radiowóz.

W pierwszej kolejności, w sobotę o godz. 17.00, policjanci uporali się z 64-latkiem z Kobióra, który nie zatrzymał się do kontroli swoim Volvo i doprowadził do kolizji drogowej z radiowozem. Badania alkomatem wykazały 0,75 promila.

Następnie (godz. 21.13) na ulicy Długiej w Górze, policjanci zatrzymali pijanego 42-latka, który kierował rowerem (2,56 promila). W nocy z soboty na niedzielę na ul. Bogedaina w Pszczynie, zatrzymano 31-latka, który kierował Fiatem i miał 0,63 promila.

W niedzielę policjanci zatrzymali także pijanego rowerzystę ze Studzienic (2,33 promila) i 48-letniego motorowerzystę (3,04 promila), który dodatkowo znieważył funkcjonariuszy.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.