Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 października 2013
  • wyświetleń: 10713

18-latka potrącona w Brzeźcach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

18-letnia mieszkanka Radostowic została potrącona przez samochód na ulicy Ofiar Faszyzmu w Brzeźcach. Dziewczyna była nieprzytomna. Policjanci ustalali tożsamość poszkodowanej od soboty.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych, przybyłych na miejsce zdarzenia, wynikało, że kierowca Volvo (38-latek z Mikołowa) jechał przez Brzeźce w kierunku Pszczyny. Był kwadrans po 18.00. W miejscu, gdzie doszło do potrącenia obowiązuje prędkość do 90 km/h, nie ma oświetlenia, jest to obszar niezabudowany, na jezdni widoczna jest linia podwójna- ciągła i znaki informujące o szkole w pobliżu.

Nieprzytomna została przewieziona do szpitala, gdzie nadal przebywa. Kierowca Volvo był trzeźwy w chwili wypadku.

Policjanci będą teraz ustalać jaki był dokładny przebieg zdarzenia, między innymi czy rower posiadał obowiązujące oświetlenie i odblaski i jaką prędkością poruszał się kierowca, czy kobieta jechała na rowerze, czy też go prowadziła.

Uwaga - rodzina oraz policja proszą świadków zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji. Numer bezpośredni do policjanta zajmującego się sprawą - tel. 32 44-93-296 (godz. 7.30-15.30) lub wydział kryminalny - tel. 32 44-93-280.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.