Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 października 2013
  • wyświetleń: 2889

Przewonienie gazu w Miedźnej

Polska Spółka Gazownictwa Oddział w Zabrzu - Rozdzielnia Gazu w Pszczynie informuje, że 28 października odbędzie się akcja
przewonienia (wzmożonego nawaniania) paliwa gazowego
w Gminie Miedźna.

W poniedziałek 28 października w Miedźnej, Grzawie,
Górze, Gilowicach, Frydku i Woli będzie miała miejsce akcja przewonienia, która polega na zwiększeniu dawki środka nawaniającego w sieci gazowej, w celu wykrycia ewentualnych nieszczelności instalacji gazowych, zapewniając bezpieczeństwo odbiorców.

W przypadku wyczucia zapachu ulatniającego się gazu należy natychmiast zamknąć kurek przy gazomierzu lub urządzeniu gazowym i niezwłocznie powiadomić pogotowie gazowe pod numerem telefonu 992. Zgodnie z obowiązującym prawem, za stan techniczny instalacji wewnętrznych odpowiada właściciel budynku. W związku z powyższym likwidację nieszczelności należy zlecić zarządcy budynku lub koncesjonowanemu zakładowi posiadającemu uprawnienia do wykonywania prac na instalacjach gazowych.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.