Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 października 2013
  • wyświetleń: 2119

Kino Kobiet z Centrum Dializa

Artykuł sponsorowany:

Centrum Dializa rozpoczęło akcję informacyjną dotyczącą porodów na Oddziale Położniczo - Ginekologicznym w Pszczynie. W jego ramach co miesiąc w pobliskich multipleksach na spotkaniach z cyklu Kina Kobiet będą się pojawiać stanowiska obsługiwane przez pracowników szpitala.

Co ze szpitalami po nowym roku?
Oddział Położniczo - Ginekologiczny znajduje się w szpitalu w Pszczynie


Oczekiwanie na pojawienie się potomka to na ogół czas pełen radości. Jest to jednak także bardzo duże wyzwanie dla przyszłej matki, która musi podjąć wiele ważnych decyzji przed narodzinami dziecka. Jedną z nich jest wybór najlepszej klasy specjalistów, którzy zadbają o prawidłowy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie. Mając to na uwadze, Oddział Położniczo - Ginekologiczny naszej placówki postanowił wyjść ze swoją ofertą poza szpitalne mury.

Podczas ostatniego spotkania z cyklu Kino Kobiet, zostało wystawione stanowisko w lobby kinowym Sfery w Bielsku-Białej. Obsługujące je przedstawicielki szpitala tłumaczyły, dlaczego lepiej jest się zdecydować na rozwiązanie w szpitalu, zamiast na coraz bardziej powszechne porody domowe. Prezentowały także ofertę oddziału w zakresie łagodzenia bólu porodowego, a także dostępnych udogodnień dla przyszłych mam: takich jak dwuosobowe pokoje, czy też bezpłatne bezprzewodowe Wi-Fi.

Planowane są już kolejne wyjazdy, podczas których wszystkie zainteresowane Panie będą mogły zasięgnąć rzeczowych informacji o pracy Oddziału Położniczo - Ginekologicznego w Pszczynie od pracowników szpitala. W najbliższym czasie spodziewać się nas można na październikowym Kinie Kobiet w Kinie Helios w Bielsku- Białej, a także na listopadowym Kinie na Wysokich Obcasach w Multikinie w Tychach.