Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 października 2013
  • wyświetleń: 3848

Wyprzedaż w sklepie "Lady Style"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lady Style" podaj

Artykuł sponsorowany:

W piątek i sobotę (18 i 19 października) w sklepie odzieżowym "Lady Style" przy ul. Bednarskiej 19 w Pszczynie odbędzie się atrakcyjna wyprzedaż! Stylistka i kolorystka Danuta Syc zaprasza też na indywidualne porady stylizacji podczas zakupów.

Na nowy asortyment 10% zniżki tylko w piątek i sobotę. W tych dniach kupisz też dwie rzeczy z wybranego asortymentu wyprzedażowego już za cenę 50% ceny wyjściowej, a dodatkowo trzecią rzecz otrzymasz za złotówkę.

W promocji znajdą się wyłącznie dobre, wysokiej jakości, sprawdzone polskie marki. Uwaga! Promocja trwa tylko do wyczerpania zapasów.

Atrakcyjna wyprzedaż obejmuje tylko dwa dni. W piątek "Lady Style czynny będzie od 9.00 do 17.00, a w sobotę od 9.00 do 13.00. Osoby, które nie są w stanie zrobić zakupów w tych godzinach mogą umówić się w tych dniach ze stylistką telefoniczne na konkretną godzinę (nie musi łączyć się to z zakupem towaru lub usługi).

Lady Style


Dodatkowo w piątek i sobotę porady stylizacji podczas zakupów (bezpłatnie), które poprowadzi Danuta Syc, pragnąca swoje doświadczenie zawodowe i pasję przekazać zainteresowanym klientkom. Dzięki spotkaniom można dowiedzieć się jak ubrać się modnie i gustownie.

Danuta Syc w Warszawie ukończyła w renomowanej Międzynarodowej Akademii Estetyki "Laurel" kurs technika stylizacji oraz kurs licencjonowanej kolorystki. Posiada licencję 04/WK/2013, wydaną przez tę Akademię.

Danuta Syc jest również zarejestrowana na facebooku w profilu "Międzynarodowy System Analizy Kolorystycznej - 12 typów urody".F.H.U. Lady Style

43-200 Pszczyna
ul. Bednarska 19

tel. 32 447 09 49
fax 32 447 09 49
kom. 508 086 065

Lady Style

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lady Style" podaj