Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 października 2013
  • wyświetleń: 5679

PP 21: pasowanie na przedszkolaka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

11 października w Przedszkolu Publicznym nr 21 odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To jedna z naszych ważnych tradycji, co roku uroczyście pielęgnowana - a w tym roku już były to 10 urodziny Puchatka w naszym przedszkolu.

Maluchy do tego dnia przygotowują się od początku pobytu w przedszkolu. Uroczystość pasowania to wielkie przeżycie nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców przedszkolaków, to wspólne przeżywanie radosnych chwil przedszkolnych. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne - śpiewały piosenki, recytowały wiersze, uczestniczyły w zabawach ruchowo-tanecznych.

PP 21: pasowanie na przedszkolaka - 11.10.2013 · fot. Publiczne Przedszkole nr 21 w Pszczynie


Rodzice występy dzieci nagrodzili burzą oklasków. Był to pierwszy ważny debiut przedszkolaków, z którego Maluszki wywiązały się znakomicie. Po części artystycznej nastąpiła ceremonia pasowania przez panią Dyrektor na dzielnych przedszkolaków symboliczną kredką.

Każde dziecko otrzymało odznakę przedszkolaka i słodkości, które wręczył sam Kubuś Puchatek - patron naszego przedszkola. Kubuś wraz z Maluszkami także obchodził swoje święto - urodziny. Po spotkaniu z Maluszkami Kubuś odwiedził wszystkie grupy i zaprosił dzieci na wspólne obchody tego święta. Były tańce, zabawy i oczywiście kolorowy słodki tort.

Przedszkole Publiczne Nr 21

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.