Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 października 2013
  • wyświetleń: 2122

Integracja klas w Zespole Szkół nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pszczynie" podaj

W czwartek 3 października w Zespole Szkół nr 1 odbyła się coroczna impreza integracyjna klas pierwszych gimnazjum, organizowana przez wychowawców i dyrekcję.

Imprezę rozpoczęła zbiórka wszystkich uczniów na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1. Pan dyrektor wraz z wychowawcami przywitał młodzież życząc wszystkim powodzenia i przede wszystkim dobrej zabawy. Po przedstawieniu harmonogramu imprezy, wszyscy z wielkimi emocjami ruszyli do boju biorąc udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, quizach o tematyce humanistyczno-geograficznej, w konkursie wiedzy o szkole.

Uczniowie także mogli także spróbować swoich sił w konkursie plastycznym. Uczestnicy wykazali się szeroką wiedzą, wysoką sprawnością fizyczną a młodzi artyści wykonali portrety swoich wychowawców. Efektem zaciętej i wyrównanej rywalizacji była wygrana klasy IB. Wychowawcy z całych sił dopingowali swoich podopiecznych, impreza przebiegała pomyślnie i w dobrym nastroju, a z twarzy pierwszaków nie schodziły uśmiechy.

Ostatnim punktem programu było wręczenie nagród w postaci dyplomu oraz słodkiego poczęstunku. Współzawodnictwo, rywalizacja i wspaniała zabawa wypełniły ponad dwugodzinny program.

Całe wydarzenie zostało uwiecznione w postaci zdjęć i krótkich filmików, które można zobaczyć na stronie internetowej szkoły www.zs1pszczyna.pl

Daria Tarełka, Klaudia Kowalik, Martyna Krzyżaniak

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.