Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 9 października 2013
  • wyświetleń: 3978

Sztuki walki dla dzieci!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PASW" podaj

Artykuł sponsorowany:

Zbigniew Syc (10 Dan PASW i pierwszy instruktor Systemy w Polsce) zaprasza na treningi sztuk walki dla dzieci w Pszczynie.

PASW: Zbigniew Syc
Zbigniew Syc


Priorytetem dla każdego rodzica jest prawidłowy i zsynchronizowany rozwój swojej pociechy. Oczywiście jest to nauka, zajęcia dodatkowe np. nauka języków i dodatkowe dyscypliny sportowe lub rekreacyjne. Jednym słowem pełny rozwój psychofizyczny.

Jednak, by to zapewnić potrzebny jest szeroki wachlarz ćwiczeń fizycznych i kształtowania psychiki.Trenując konkretną dyscyplinę nie jesteśmy w stanie tego uzyskać. Nastawiamy się na powtarzalność, co często dzieci nad zwyczajniej w świecie po jakimś czasie nudzi i obciąża te same partie mięśniowe.Sztuki walki oraz pochodne ćwiczenia takie jak elementy jogi, gimnastyki korekcyjnej, akrobatyki podstawowej i różnych gier i zabaw dają możliwość wszechstronnego rozwoju, a jednocześnie wpływa na psychikę dziecka dając mu pewność siebie i poczucie dobrej zabawy. W tym samym czasie uczy się ich dyscypliny i współpracy w grupie.Nie uczę rywalizacji sportowej co powoduje niepotrzebny dodatkowy stres i agresję więc na moje zajęcia mogą przyjść zarówno dzieci nadpobudliwe jak i mające problemy z koordynacją ruchową czy nadwagą.

Posiadam 26-letnie doświadczenie w sztukach walki, a z dziećmi i młodzieżą pracuję od 16 lat co umożliwiło mi opracowanie własnego programu autorskiego.Treningi są prowadzone w grupach:
1. 5-8 lat
2. 9-12 lat
3. powyżej 12 lat
4. treningi dla młodzieży i dorosłych zarówno dla mężczyzn jaki i dla kobiet.

Więcej na temat zajęć na: www.pasw.pl i systemapoland.pl

Zapisy i informacje:
tel. 507-070-861
mail: zbigniewsyc@interia.pl

Akceptuję karty: Benefit Systems i Fitprofit.

Zapraszam na treningi.

Zbigniew Syc - 10 Dan PASW, pierwszy instruktor Systemy w Polsce.Pszczyńska Akademia Sztuk Walk

43-200 Pszczyna
ul. Maków 2, Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego)

kom. 507 070 861

PASW

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PASW" podaj