Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 października 2013
  • 23 października 2013
  • wyświetleń: 2033

Pawłowice ogłosiły Rok Edukacji

Proces zdobywania wiedzy wymaga wysiłku zarówno od ucznia, jak i dla nauczyciela. Gmina Pawłowice w celu podkreślenia roli wychowawców ogłosiła rok 2013 Rokiem Edukacji.

Najlepsi uczniowie nagrodzeni w Pawłowicach
Pawłowice ogłosiły Rok Edukacji · fot. UG Pawłowice


Z okazji jubileuszu ustanowione zostało wyróżnienie o nazwie "Zasłużony dla edukacji w Gminie Pawłowice". Kandydatów do wyróżnienia mogą zgłaszać Wójt Gminy, Rada Gminy, rady sołeckie, dyrektorzy szkół i przedszkoli, rady pedagogiczne i rady rodziców szkół i przedszkoli, a także grupy mieszkańców powyżej 10 osób.

Jednym z celów obchodów jest podkreślenie roli wybitnych osobistości zasłużonych dla oświaty w rozwoju społecznym, naukowym i edukacyjnym Gminy Pawłowice. Uroczyste wręczenie wyróżnienia nastąpi podczas obchodów Święta Niepodległości.

Wnioski należy składać lub przesłać pocztą do dnia 25 października na adres Urząd Gminy Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60, 43-250 Pawłowice z dopiskiem na kopercie "Zasłużony dla edukacji w Gminie Pawłowice".

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.