Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 października 2013
  • 14 października 2013
  • wyświetleń: 2830

Tydzień Kariery w Pszczynie

Za nami:

Promocja poradnictwa zawodowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jest głównym założeniem Powiatowej Synergii Rozwoju Zawodowego. W związku z tym przez 5 dni uczestnicy spotkań będą mieli okazję porozmawiać z doradcami zawodowymi oraz psychologami.

Harmonogram 1
Harmonogram 2

W tym roku Ogólnopolski Tydzień Kariery odbędzie się od 14 - 18 października pod nazwą "Odkryj talenty swojego dziecka". Podczas spotkań z doradcami zawodowymi oraz psychologami, uczestnicy będą mieli możliwość zbadania swoich predyspozycji oraz zainteresowań zawodowych.

Zainteresowani będą mogli wziąć udział w widowiskach szkolnych, konkursach zawodoznawczych i plastycznych, spotkaniach na temat "Jak założyć własną firmę", wideo - warsztatach dotyczących przygotowania do profesjonalnej rozmowy kwalifikacyjnej, lekcjach wychowawczych, prelekcjach dla rodziców, spotkaniach z pracodawcami, spotkaniach z przedstawicielami zawodów, jak również wyjściach do zakładów pracy i lokalnych firm.

Dodatkowo w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie przez cały tydzień będzie można zapoznać się z ofertami bezpłatnych szkół policealnych, centrów edukacji jak również firm szkoleniowych.

Obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zakończy konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska" we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Pszczynie. Konferencja odbędzie się 18 października o godzinie 10.00 na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie i ma charakter otwarty.

Po prawej stronie artykułu znajduje się dokładny harmonogram spotkań.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.