Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 października 2013
  • wyświetleń: 5044

Wieczory z wiarą w Goczałkowicach

Za nami:

W poniedziałek 21 października o godzinie 18.30 w Kościele p.w. św. Jerzego w Goczałkowicach-Zdroju odbędzie się spotkanie z cyklu "Jesienne Wieczory z Wiarą".

Wieczory z wiarą


Tegoroczne konferencje odbywają się będą pod wspólnym hasłem "Rodzina wiarygodna". Tematyka poświęcona jest życiu małżeńskiemu i rodzinnemu oraz relacjom między kobietą i mężczyzną. Spotkania obejmują wykład i adorację Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałkowe spotkanie pod hasłem "Rodzicielstwo: tak czy nie?" prowadzone będzie przez Dorotę Krosny, pracującą w Poradniach Życia Rodzinnego przy tyskich parafiach. Dotykać będzie ono zagadnień związanych z płodnością, macierzyństwem i ojcostwem, relacji małżonków w oparciu o relacje z Bogiem. Kolejne spotkanie odbędzie się już 4 listopada.

"Jesienne Wieczory z Wiarą" stworzone zostały przez Wspólnotę Ewangelizacyjną "Gloria Deo" i mają charakter otwarty. Kontakt mailowy ze wspólnotą: kontakt@gloria-deo.pl.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.