pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 25 września 2013
  • wyświetleń: 10875

Nowa siłownia w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PASW" podaj

Artykuł sponsorowany:

Nowo otwarta po remoncie siłownia PASW, zaprasza na treningi!

Po remoncie udostępniamy Państwu całkowicie odmienioną siłownie Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walk. Na miejscu znajdziecie wszystkie potrzebne urządzenia i maszyny pozwalające poprawić sylwetkę oraz kondycję.

Siłownia Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walk to miejsce, gdzie każdy może potrenować i poczuć się komfortowo. Ta niewielka, ale bardzo dobrze wyposażona siłownia znajduje się w byłej restauracji "Hawana" przy ulicy Maków 2 w Pszczynie. Pierwotnie została stworzona z myślą o osobach, które trenowały sztuki walki i chciały uzupełnić swój trening o ćwiczenia siłowe. Obecnie każdy może korzystać z tego miejsca.

Nowa siłownia w Pszczynie


Posiadamy sekcję cardio, sekcję wolnych ciężarów, oraz maszyny treningowe. Wszystkie te urządzenia w zupełności wystarczają do tego by osiągać satysfakcjonujące rezultaty i zapewniają kompleksowy trening.

Kameralny nastrój oraz praca w małych grupach to z pewnością atut tego miejsca, które docenią osoby, które po prostu chcą przyjść, potrenować i spędzić miło czas.

Dużym atutem są także niskie ceny karnetów miesięcznych:
Karnet OPEN - 100 zł /mc
Karnet 12 wejść - 90 zł /mc
Karnet 8 wejść - 80 zł / mc
Jednorazowe wejście - 15 zł.

Dodatkowo każda osoba nabywająca karnet w Siłowni PASW, otrzymuje 20% zniżki na wszystkie treningi Akademii PASW (sztuki walki).

Do końca września przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową promocję. Karnet OPEN w cenie 80 zł! Ta oferta obowiązuje tylko i wyłącznie do 30 września.

Pierwsze wejście na siłownię całkowicie gratis! (przy zakupie karnetu).

Zapraszamy serdecznie!

Siłownia PASW - Pszczyna, ul Maków 2 (była restauracja Havana, zaraz obok apteki na ul. Hallera).

Więcej informacji na facebooku oraz pod adresem e-mail: silowniapasw@gmail.com.

Akceptujemy karty Benefit Multisport oraz Fitprofit.

Oprócz tego, zapraszamy na treningi sztuk walk. Do wyboru treningi: mieszanych sztuk walk- (Pszczyńska Sztuka Walki), boksu, kickboxingu i Systemy- (Rosyjskiej Sztuki Walki).Na filmie zobaczysz kadrę instruktorską. Fachowcy, którzy "żyją" sztukami walki.Więcej na temat treningów na: www.Pasw.pl i www.systemapoland.pl

Zapisy i informacje: 507-070-861, Mail: zbigniewsyc@interia.pl

Zapraszamy również na treningi dzieci od 5 lat. Program jest ciekawy, bardzo przemyślany i dający wszechstronny rozwój psychofizyczny dziecku.Pszczyńska Akademia Sztuk Walk

43-200 Pszczyna
ul. Maków 2, Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego)

kom. 507 070 861

PASW

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PASW" podaj