pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 września 2013
  • wyświetleń: 1800

Nagroda za wsparcie lokalnych firm

W Sali Sejmiku Śląskiego w Katowicach wójt gminy Pawłowice Damian Galusek i przewodniczący Rady Gminy Franciszek Dziendziel z rąk premiera Jerzego Buzka - posła Parlamentu Europejskiego - odebrali nagrodę III Edycji Programu "Samorząd, który wspiera MŚP".

Samorząd, który wspiera MŚP
Pamiątkowa statuetka · fot. UG Pawłowice


W wyniku analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników programu, a także oceny ich zaangażowania w działania wspierające rozwój sektora MŚP Kapituła Programu wyłoniła laureatów Programu"Samorząd, który wspiera MŚP". Gmina Pawłowice została nagrodzona w kategorii gmina wiejska, a wójt odebrał statuetkę "Lidera, który wspiera Małe i Średnie Przedsiębiorstwa".

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej Sesji Sejmiku Województwa Śląskiego, rozpoczynającej drugi dzień III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Nauka - Biznes - Samorząd - Razem dla gospodarki".

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.