pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 września 2013
  • 25 września 2013
  • wyświetleń: 3981

PUP: dotacja na własny biznes

Masz pomysł na własny biznes? "Kierunek Przedsiębiorczość" jest właśnie dla Ciebie! Możesz dostać bezzwrotną dotacje na podjęcie działalności gospodarczej, szkolenie i doradztwo.

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie · fot. PUP Pszczyna


9 września w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pszczynie oraz kilkudziesięciu innych powiatowych urzędach pracy województwa śląskiego rozpoczęła się rekrutacja do projektu Kierunek przedsiębiorczość realizowanego w ramach Priorytetu VI "Rynek pracy otwarty dla wszystkich", Działanie 6.2 "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach wraz z 30 Powiatowymi Urzędami Pracy województwa śląskiego realizują projekt partnerski w ramach Działania 6.2 PO KL, którego celem jest pobudzenie aktywności zawodowej 1550 osób bezrobotnych z województwa śląskiego (w tym min. 698 kobiet) poprzez udzielenie wsparcia stymulującego podjęcie działalności gospodarczej.

Ścieżka uczestnictwa kandydata/kandydatki w projekcie będzie kilkuetapowa zakończona wypłatą bezzwrotnych środków na podjęcie działalności gospodarczej w kwocie 21.662,00 zł dla uczestników projektu planowana jest na miesiące marzec - maj przyszłego roku

Rekrutacja trwać będzie do 26 września. Formularze rekrutacyjne można przesłać pocztą lub składać osobiście w siedzibie Urzędu Pracy w Pszczynie (ul. Dworcowa 23, pokój nr 8 lub 11).

new / pless.pl, źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.