pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 września 2013
  • wyświetleń: 3554

Pawłowice: oceń nową komunikację

Od 1 września po gminie Pawłowice jeżdżą cztery nowe linie komunikacji lokalnej. Urząd Gminy zachęca mieszkańców do wyrażania swoich opinii i uwag na temat funkcjonowania nowego systemu za pomocą internetowego formularza.

Centrum przesiadkowe, przystanek, Pawłowice, bus
Centrum przesiadkowe w Pawłowicach · fot. UG Pawłowice


Centrum przesiadkowe, przystanek, Pawłowice, bus
Centrum przesiadkowe w Pawłowicach · fot. UG Pawłowice


Nowy system komunikacji lokalnej gminy Pawłowice działa od kilkunastu dni. Cztery linie autobusowe dowożą mieszkańców do centrum przesiadkowego w Pawłowicach przy ul. Zjednoczenia 77a.

Aby poznać opinie na temat funkcjonowania komunikacji w gminie, Urząd Gminy stworzył specjalny formularz on-line, za pomocą którego wszyscy użytkownicy nowego systemu komunikacyjnego mogą przekazać swoje sugestie i uwagi.

Formularz będzie aktywny do 18 września. Powołana została również grupa osób, która na podstawie informacji przekazanych przez internautów oraz ankiet przeprowadzonych 10 i 11 września z pasażerami busów, wprowadzi niezbędne zmiany w rozkładach jazdy i rozważy możliwość wydłużenia niektórych linii.

Z początkiem października zostaną zlikwidowane przystanki w centrum Pawłowic (Pawłowice-Mleczarnia, Pawłowice-Urząd Gminy oraz Pawłowice-Polna), w związku z czym autobusy wszystkich przewoźników będą zatrzymywać się w centrum przesiadkowym i stąd zabierać pasażerów do okolicznych miejscowości.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.