pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 września 2013
  • wyświetleń: 6612

Liczne włamania i kradzieże

W minionym tygodniu policjanci z Pszczyny zanotowali kilka kradzieży. Niestety sprawców aż sześciu przestępstw nie udało się dotychczas ustalić.

W środę (11 września) około 15.00 nieznany sprawca z terenu remontowanego budynku przy ulicy Brzozowej w Woli skradł około 600 kg złomu. Wartość strat to blisko 800 złotych.

Dzień później o godzinie 19.00 w Goczałkowicach-Zdroju z prywatnej posesji przy ulicy Robotniczej skradziono skuter Aprilla o wartości 500 złotych. Także w tym przypadku sprawcy nie udało się ustalić.

Do trzech kradzieży doszło w piątek. O 15.00 w Pawłowicach nieustalony sprawca po uprzednim wyłamaniu zamka w drzwiach wszedł do środka budynku gospodarczego przy ulicy Polnej. Skradł kosiarkę Craftsman, nożyce elektryczne ogrodowe i przedłużacz elektryczny. Starty w wysokości około 5000 złotych.

O tej samej porze nieznany sprawca wyłamał okno i włamał się do domu przy ulicy Bratków w Pszczynie. Skradziono biżuterię. Pół godziny później doszło do kradzieży przy ulicy Roehricha. Nieustalony sprawca z mieszkania skradł laptopa Asus oraz aparat fotograficzny Sony, powodując straty w wysokości 600 złotych.

W niedzielę o 7.50 w Pielgrzymowicach na ul. Podlesie nieustalony sprawca - pod nieobecność domowników - wyłamał zamek w drzwiach wejściowych, wszedł do budynku i skradł pieniądze oraz biżuterię. Starty to około 1000 złotych.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.