pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 września 2013
  • wyświetleń: 5213

PASW: nowy sezon i promocje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PASW" podaj

Artykuł sponsorowany:

W Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki rozpoczyna się kolejny sezon treningowy Systemy. Jest także bardzo atrakcyjna oferta specjalna na zajęcia na siłowni!

PASW: Zbigniew Syc
Zbigniew Syc


Pszczyńska Akademia Sztuk Walki, PASW


Miniony rok obfitował w wydarzenia. Zdobywaliśmy doświadczenie na systematycznych treningach, z satysfakcją obserwowaliśmy rosnące zainteresowanie tym unikalnym systemem, doskonale wpisującym się w realia i potrzeby nie tylko środowisk uprawiających stuki walki.

Wieloletnia praca zaowocowała zorganizowaniem przez nas pierwszego w Polsce kursu Systemy - Rosyjskiej Sztuki Walki.

Systema wpływa głęboko na psychikę człowieka, oferując mu spokojny trening, relaks i trening samoobrony na bazie pozytywnych emocji, skupienie, koncentrację, wiare we własne siły i naukowy program treningowy. Więcej na www.systemapoland.pl i na facebooku - Systema Poland.

Pszczyńska Sztuka Walki to ponad 50-letnie doświadczenia klubu, który wyrósł na bazie wschodnich sztuk walki takich jak kung-fu, jiu-jitsu i thaiboxing. To również stała współpraca z trenerami boksu i kickboxingu.

Pszczyńska Sztuka Walki to forma mieszanych sztuk walki w wersji
niesportowej. To forma realnej samoobrony. Pszczyńska Sztuka Walki to również propagowanie filozofii chrześcijańskiej i otwarcia na wszystkich,którzy kierują się pozytywnymi relacjami między ludźmi. Więcej na : www.pasw.pl i na facebooku: Pszczyńska Akademia Sztuk WalkOdrzucamy chamstwo, agresję i brak poszanowania jednostki. Oferujemy ciekawe treningi i system rozwoju osobistego opartego o pozytywne wartości etyczno-moralne.

Możesz trenować w obu systemach lub jednym wybranym. Zapraszam na mój autorski program szkoleniowy System C.I.D. Więcej na www.systemcid.pl

To kwintesencja 26 lat doświadczeń w sztukach walki. Zapraszam na moje treningi.

Zbigniew Syc - 10 DAN PASW, pierwszy instruktor Systemy w Polsce.Nowo otwarta Siłownia PASW zaprasza serdecznie do skorzystania z wrześniowych promocji na wybrane karnety miesięczne.

Tylko do końca września wyjątkowa obniżka cen:
- karnet 8 wejść w cenie 80 złotych,
- karnet 12 wejść w cenie 90 złotych,
- karnet OPEN w cenie 100 złotych,
- pojedyncze wejście: 10 złotych.

Dodatkowo do każdego karnetu bonus w postaci rabatu - 20% na trening sztuk walki w Akademii PASW.

Siłownia Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walk to miejsce, gdzie każdy może potrenować i poczuć się komfortowo. Ta niewielka, ale bardzo dobrze wyposażona siłownia znajduje się w byłej restauracji "Hawana" przy ulicy Maków 2 w Pszczynie. Pierwotnie została stworzona z myślą o osobach, które trenowały sztuki walki i chciały uzupełnić swój trening o ćwiczenia siłowe. Obecnie każdy może korzystać z tego miejsca, a ceny we wrześniu są wyjątkowo korzystne.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: od 10.00 do 22.00
Sobota: od 10.00 do 15.00.Akceptujemy karty: Benefit Systems i Fitprofit.

Oferta specjalna!

Dla pierwszych 20 osób kupujących karnet na siłownie za min. 80 zł, karnety na sztuki walki (4 wejścia) za 75 zł gratis!

Dla pierwszych 20 osób kupujących karnet na sztuki walki karnet open wartości 170 zł za 75 zł. W ofercie mieszane sztuki walki, systema, boks i treningi parterowe. Prowadzą mistrzowie z powyższych dziedzin.

Treningi w Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego 24). Zapisy i informacje 507-070-861 lub zbigniesyc@interia.pl.

Promocja jest ograniczona czasowo dla nowych członków klubu.

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk

43-200 Pszczyna
ul. Maków 2, Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego)

kom. 507 070 861

PASW

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PASW" podaj