pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 września 2013
  • wyświetleń: 4593

Akcja na rzecz rodzin zastępczych

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej w Powiecie Pszczyńskim-Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie, po raz kolejny przystępuje do szeroko zakrojonej kampanii promującej ideę rodzicielstwa zastępczego.

Mam prawo do mamy i taty - plakat
fot. Powiat


Coraz więcej dzieci traci oparcie w swych rodzicach biologicznych, nie mogąc liczyć na ich pomoc. To właśnie one potrzebują szczególnej troski, opieki i miłości. Taką pomoc może zaoferować im dobrze funkcjonująca rodzina zastępcza.

Również na terenie naszego powiatu potrzeby w tym zakresie są ogromne, dlatego Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej zwróci się z apelem do szerokich grup społecznych poprzez współpracę z lokalnymi Szkołami i Parafiami.

Zainteresowane osoby mogą uzyskać bliższe informacje z opracowanych przez pracowników organizatora ulotek informacyjnych oraz plakatów reklamowych przygotowanych i sponsorowanych przez Joannę Bienioszek-Popławską, która prowadzi zawodową rodzinę zastępczą na terenie naszego powiatu.

new, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.