pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 września 2013
  • wyświetleń: 1979

Spotkanie z Bergisch Gladbach

We wtorek 10 września po raz kolejny odwiedzi Pszczynę grupa mieszkańców Bergisch Gladbach, miasta partnerskiego Pszczyny położonego w zachodnich Niemczech.

Goście z Bergisch Gladbach
Goście z Bergisch Gladbach ponownie odwiedza nasze miasto. Będzie można się z nimi spotkać już 10 września.


Mieszkańcy tego miasta zawsze z dużym zainteresowaniem wypytują o codzienne życie w Pszczynie. Chcą poznawać nasze zainteresowania, sukcesy i troski. Dlatego właśnie w program tegorocznej wizyty wpleciona została możliwość spotkań z mieszkańcami Pszczyny.
Spotkania te będą mieć na celu nawiązanie bezpośrednich relacji i znajomości pomiędzy mieszkańcami obu miast, co bez wątpienia przyczyni się do ożywienia kontaktów partnerskich.

Wspólne spotkanie grupy niemieckiej i polskiej odbędzie się 10 września o godz. 14.00 w sali konferencyjnej UM. Po krótkim spotkaniu organizacyjnym mieszkańcy Pszczyny będą mieć możliwość odbycia indywidualnego (ok. 1,5 h) spotkania z wybranymi uczestnikami wycieczki z Bergisch Gladbach.

Pomysł na te indywidualne spotkania jest dowolny i zależy od naszych mieszkańców. Można pozostać w sali urzędu i przy kawie porozmawiać o różnych sprawach, można zabrać naszych gości na spacer, pokazać im "swoją" Pszczynę lub zaprosić na herbatę do kawiarni.

Osoby biorące w spotkaniu nie muszą biegle władać językiem niemieckim, wystarczy znajomość w stopniu komunikatywnym. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt z Referatem Promocji UM (tel. 32 449-39-43) do środy 4 września.

źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.