Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2013
  • 3 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 2936

Głosuj na Smak Regionu

Restauracja Smak Regionu bierze udział w II etapie plebiscytu na "Najlepszy lokal gastronomiczny w województwie śląskim".

Resturacja Smak Regionu
Restauracja Smak Regionu


------

Dzięki Państwa głosom wygraliśmy I etap plebiscytu Dziennika Zachodniego i otrzymaliśmy tytuł Najlepszej Restauracji w powiecie pszczyńskim.

Zakwalifikowaliśmy się do II finałowego etapu plebiscytu na Najlepszy lokal gastronomiczny w województwie śląskim.

Zagłosuj na nas wysyłając sms o treści DZLOK. 20 na numer 72355 (2,46zł z VAT).

Brak dziennego limitu oddawania głosów. Za każdy oddany głos bardzo dziękujemy!

Szanowni Państwo,
Dziennik Zachodni zaprosił naszą Restaurację "Smak Regionu" w Pawłowicach Śl. do udziału w plebiscycie "Najlepszy Lokal Gastronomiczny w powiecie pszczyńskim" - I etap.

Dzięki uzyskaniu największej liczby głosów w swoim powiecie i tym samym wygranej zakwalifikowaliśmy się do II etapu plebiscytu na "Najlepszy lokal gastronomiczny w województwie śląskim".

Celem akcji jest wybranie miejsca wyjątkowego, które swoją atmosferą i oryginalnym menu zachęca mieszkańców regionu do spędzenia w nim wolnego czasu. Nasza restauracja niewątpliwie do takich należy.

Jeśli odwiedziłeś już Restaurację "Smak Regionu" i jesteś zachwycony niepowtarzalnym klimatem, wystrojem bliskim naturze, oryginalnymi malowidłami, jeśli uważasz, że nasze menu jest ciekawe, regionalna, śląska i polska kuchnia według własnych domowych receptur jest smaczna a ceny są rozsądne wyślij na nas SMS o treści: DZLOK.20 na numer 72355.

Jeśli jeszcze u nas nie byłeś koniecznie musisz się przekonać czy to prawda i nas odwiedzić, skosztować m.in. dań dzięki którym nasza restauracja znalazła się na Szlaku Kulinarnym "Śląskie Smaki" oraz "Szlaku Karpia". Serdecznie Zapraszamy!

Restauracja dysponująca dwiema salami, zapewniającymi idealną atmosferę do odpoczynku jak również niezapomnianych uroczystości rodzinnych i firmowych oraz wyjątkowy smak przygotowanych potraw na pewno zaspokoją Państwa kulinarne oczekiwania, przyczynią się do wspaniale przeżytych chwil i sprawią, że zechcą Państwo wysłać na nas SMS o treści: DZLOK.20 na numer 72355. Dzięki Państwa głosom poszerzy się grono naszych "wielbicieli".

Dziękujemy!
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smak Regionu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj