Reklama

Wiadomości

  • 11 lipca 2013
  • 16 lipca 2013
  • wyświetleń: 5992

Najlepsza restauracja w powiecie

Restauracja Smak Regionu została wybrana najlepszym lokalem gastronomicznym w powiecie Pszczyńskim, w konkursie organizowanym przez Dziennik Zachodni.

smak regionu
Restauracja Smak Regionu


Restauracja Smak Regionu
Restauracja Smak Regionu


Restauracja Smak Regionu
Restauracja Smak Regionu


Restauracja Smak Regionu
Restauracja Smak Regionu


Restauracja Smak Regionu
Restauracja Smak Regionu


-----

Szanowni Państwo,
Dziennik Zachodni zaprosił Restaurację "Smak Regionu" w Pawłowicach Śl. do udziału w plebiscycie "Najlepszy Lokal Gastronomiczny w powiecie pszczyńskim".

Celem akcji było wybranie miejsca wyjątkowego, które swoją atmosferą i oryginalnym menu zachęca mieszkańców regionu do spędzenia w nim wolnego czasu.  Restauracja "Smak Regionu" z Pawłowic niewątpliwie do takich należy.

Restauracja położona przy DK 81 (Wisła-Katowice) dysponująca dwiema pięknie urządzonymi, przestronnymi, klimatyzowanymi i stylowo oświetlonymi salami, zapewniającymi idealną atmosferę do odpoczynku jak również niezapomnianych uroczystości rodzinnych i firmowych. Wystrój bliski naturze, oryginalne malowidła wspaniale oddają jej regionalny charakter i w niebanalny sposób promują ziemię pszczyńską i śląską. Własne domowe receptury, lokalne produkty i wyroby, doskonała kuchnia, rozsądne ceny i niepowtarzalny klimat sprawiają, że chce się tam wrócić.

Głosowanie sms trwało przez trzy tygodnie do 8 lipca. Emocje były wielkie choć od początku i do samego końca prowadziła właśnie Restauracja "Smak Regionu" z Pawłowic.

"Przede wszystkim wygraliśmy tylko i wyłącznie dzięki Wam - Gościom naszej Restauracji. Dziękujemy wszystkim za wysyłanie smsów i bezinteresowne wspieranie nas w tym plebiscycie. Cieszymy się, że Restauracja "Smak Regionu" została zauważona wśród tak ogromnej konkurencji.

Realizując swe marzenia, stworzyliśmy Restaurację, która działając zaledwie dwa lata dzięki życzliwości i zadowoleniu naszych Gości przyniosła nam już tytuł "Najlepszej Restauracji w powiecie pszczyńskim" oraz wiele doskonałych recenzji, a nasza dewiza "smaczne jedzenie w dobrej cenie" jest docenianym atutem naszej restauracji.

Nasz sukces to dzieło całego, zgranego i oddanego zespołu. Mamy wspaniałych kucharzy, kelnerki. Otrzymaliśmy Certyfikat Szlaku Kulinarnego "Śląskie Smaki" oraz "Szlaku Karpia" co daje nam ogromną satysfakcję w promowaniu naszego dziedzictwa. I tak jak wojewódzkie hasło promocyjne "Śląskie. Pozytywna energia." smaczne, tradycyjne potrawy dają człowiekowi taką pozytywną energię, siłę i chęć do działania. Tworząc "Smak Regionu" pragnęliśmy, aby wnętrze naszej Restauracji było przyjazne, tworzyło ciepłą i przytulną atmosferę, która pozwoli Państwu choć na chwilę oderwać się od codzienności i zanurzyć się w świat najlepszych i niepowtarzalnych smaków kuchni regionalnej, śląskiej i polskiej.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za tak wspaniałe wyróżnienie i zapraszamy do odwiedzenia naszych progów. Zapraszamy rodziny, gości podróżujących prywatnie lub w sprawach biznesowych, wszystkich pragnących odpocząć i smacznie zjeść. Chętnie zorganizujemy dla Państwa również wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Razem zaplanujemy imprezę, ustalimy indywidualne menu oraz doradzimy tak, abyście mogli Państwo na długo wspominać chwile spędzone w naszej restauracji. Zapewniamy zorganizowanie i dostosowanie naszej oferty do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każda zorganizowana przez nas uroczystość była wyjątkowa i odbywała się we wspaniałym klimacie. Zapraszamy również wycieczki autokarowe dla których przygotowaliśmy specjalne "menu dla grup autokarowych."

Przy każdej okazji ugościmy Państwa tak dobrze jak przystało na "Najlepszą Restaurację w powiecie pszczyńskim."
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smak Regionu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj