pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 czerwca 2013
  • wyświetleń: 4250

Połączą podstawówkę i przedszkole

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj

Radni Gminy Pawłowice podjęli uchwałę o połączeniu Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Przedszkola w Modrzewiowym Ogrodzie w Pawłowicach.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach, sp
Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach · fot. UG Pawłowice


W nowym roku szkolnym (2013/2014) zacznie działać Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach. W jego skład wejdą placówki oświatowe, które dotychczas tworzyły dwie odrębne jednostki budżetowe.

Po połączeniu, placówki te będą funkcjonować tj. do tej pory - w dwóch osobnych budynkach i pod dwoma nazwami. Zespół będzie posiadał jeden budżet, będzie kierowany przez jednego dyrektora, który wraz ze swoimi zastępcami, będzie prowadził wspólną politykę w zakresie zarządzania majątkiem, zasobami ludzkimi oraz opieki nad dziećmi, wychowania i nauczania.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj