pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 maja 2013
  • wyświetleń: 3942

Wypadek przy komisariacie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Tuż przy budynku Komisariatu Policji w Pawłowicach doszło w środę do wypadku drogowego, w którym ucierpiał motorowerzysta z Jastrzębia Zdroju.

Jak informuje policja, skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku, należy do tych określanych jako "spokojne". Znajduje się w strefie domków jednorodzinnych na wsi, przy komisariacie. Wszyscy przejeżdżający tamtędy kierowcy, choćby z racji sąsiedztwa policji, zachowują szczególną ostrożność w tym miejscu. Zabrakło jej jednak w środę.

Odgłosy zderzenia się pojazdów dobiegły dyżurnego kilka minut po 16.00. Jadący ul. Mickiewicza, drogą podporządkowaną, 63-letni pawłowiczanin, kierowca Daewoo Lanosa, zderzył się z 37-letnim motorowerzystą. Jastrzębianin jechał ulicą Karola Miarki od strony ulicy Zjednoczenia. To on ucierpiał w wypadku, doznając licznych stłuczeń i otarć. Został przewieziony do szpitala.

Teraz policjanci będą ustalać dokładny przebieg tego wypadku. Wstępne ustalenia wskazują na brak zachowania należytej ostrożności i nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi w momencie wypadku.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj