pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 maja 2013
  • 15 maja 2013
  • wyświetleń: 5615

Kradzieże, kradzieże, kradzieże...

Minionym tydzień w policyjnych notesach zapisał jako czas kradzieży. Złodzieje w tych dniach sięgali między innymi po telefony, złote łańcuszki i złom.

7 maja około godziny 12.30 na ulicy Katowickiej w Pszczynie dDwaj nieznani sprawcy, zerwali z szyi kobiety dwa złote łańcuszki.

Dzień później na ulicy Łowieckiej (około 17.00) z otwartego samochodu marki Mercedes złodziej skradł radioodtwarzacz Pionneer.

Kilkadziesiąt minut później w sklepie spożywczym przy ulicy Bednorza z tylnej kieszeni spodni skradziony został telefon komórkowy samsung GT-S610 o wartości 500 złotych.

10 maja o 9.47 włamano się do domu jednorodzinnego przy ulicy Polnej w Goczałkowicach-Zdroju. Skradł: złom miedziany, kaloryfery i wannę żeliwną.

W nocy z 11 na 12 maja z niezamkniętego samochodu przy ulicy Żubrów w Janowicach skradziona została torebka wraz z dokumentami i telefonem komórkowym Samsung Galaxy wartości 300 złotych.

Złodzieje rowerów także dali o sobie znać. Przed weekendem jednoślad zniknął z piwnicy w bloku przy ulicy Batorego w Pszczynie. Wartość skradzionego pojazdu marki Rayon Luna wyceniono na 500 złotych.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.