pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 maja 2013
  • wyświetleń: 3344

Policyjne kotrole na drogach

W piątek od 6.00 do 22.00 policjanci pszczyńskiej drogówki, podobnie jak ich koledzy z innych śląskich miast, będą prowadzić wzmożone działania pod nazwą "Pasy".

Głównym celem działań jest uświadomienie kierowców jakie zagrożenie niesie ze sobą nieużywanie pasów bezpieczeństwa oraz nieprawidłowe przewożenie dzieci.

Policjanci będą prowadzić kontrolę w różnych punktach miasta, zwracać uwagę na obowiązek korzystania z pasów bezpieczeństwa przez kierujących, pasażerów oraz prawidłowe przewożenie dzieci. Będą starali się uświadamiać kontrolowanym osobom jakie skutki może nieść za sobą nieużywanie pasów bezpieczeństwa bądź nieprawidłowe przewożenie osób lub ładunku.

Prowadzone działania to także okazja do przekazywania wiedzy na temat tego, jak działają siły bezwładności w czasie zaistnienia wypadku, a tym samym jaką szkodę wyrządzić może nieprawidłowo zabezpieczony przedmiot- ładunek, bądź osoba nie korzystająca z pasów bezpieczeństwa.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.