pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 5606

Laureacji z SP nr 2 w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj

18 kwietnia w auli Wyższej Szkoły Administracyjnej w Bielsku-Białej odbyła się gala laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych szkół podstawowych i gimnazjów Delegatury Kuratorium Śląskiego w Bielsku-Białej.

W tej uroczystości udział wzięło czworo uczniów z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach. Tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii zdobyli Katarzyna Maron, Przemysław Wadas, Patryk Kubieniec, których do konkursu przygotowały nauczycielki Iwona Dusza, Jadwiga Fizek, Joanna Krosny.

SP 2 Pawłowice na "Gali laureatów" - 18.04.2013 · fot. Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach


Tytuł laureata wywalczył w konkursie z matematyki z elementami przyrody Witold Klepek przygotowany przez nauczycieli Annę Ganiek i Norberta Mosioła. Laureaci otrzymali dyplomy uznania, które wręczył im Śląski Kurator Oświaty Stanisław Faber.

Poza tym zdobycie tytułu laureata uprawnia do zwolnienia ze sprawdzianu kompetencji po klasie szóstej oraz otrzymania stypendium ufundowanego przez Wójta Gminy Pawłowice. Jest to wielki sukces uczniów i nauczycieli szkoły.

źródło: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj