pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 maja 2013
  • 5 maja 2013
  • wyświetleń: 3221

Mundurowi w oczach dzieci

"Służby mundurowe w oczach dzieci" taki tytuł ma konkurs organizowany przez Starostę Ziemi Pszczyńskiej. Akcja ma na celu propagowanie właściwych postaw kojarzonych z pracą mundurowych i służb ratowniczych.

Policja
fot. Policja


Tematem nadesłanych prac powinna być problematyka bezpieczeństwa najmłodszych i związaną z tym pracę codzienną policjantów, strażaków czy ratowników.

Konkurs kierowany jest do dzieci mieszkających na terenie Powiatu Pszczyńskiego, a prace oceniane będą w trzech kategoriach: dzieci w wieku 3-6 lat, uczniowie klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych. Technika dowolna wykonania pracy malarskiej lub rysunkowej w formacie A3.

Rysunki oceni Komisja w składzie: Starosta Pszczyński, przedstawiciele służb mundurowych biorących udział w organizacji Dnia Dziecka z Mundurem, przedstawiciel Stowarzyszenia Artystów Plastyków "Plessart" oraz Wydziału Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

Prace opatrzone na odwrocie metryczką (imię, nazwisko, wiek autora, nazwę placówki , adres, telefon, imię i nazwisko opiekuna) należy oddawać do 20 maja w Siedzibie Starostwa Powiatowego (ul. 3 maja 10. Wydział Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej, pokój nr 8)

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone wszystkim laureatom konkursu 3 czerwca podczas imprezy "Dzień dziecka z mundurem w tle".

KR / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.