pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2013
  • 26 maja 2013
  • wyświetleń: 6436

Mirek Szołtysek na Dzień Matki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Za nami:

26 maja w Sali Kongresowej Hotelu Imperium odbędzie się koncert Mirka Szołtyska z Wesołym Trio. Zabawa w śląskich klimatach z okazji Dnia Matki rozpocznie się o godz. 17.00. Na portalu pless.pl możecie wygrać podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Mirek Szołtysek


------

 "Wyjątkowy program na wyjątkowe święto", tak najkrócej można określić to co przygotował Mirek wraz z zespołem dla wszystkich Mam i nie tylko, które odwiedzą Hotel Imperium w Pszczynie 26 maja na tym niepowtarzalnym koncercie.

Gospodarz koncertu zadba o miłą atmosferę i aby właśnie ten Dzień Matki był zapamiętany na zawsze. Nie zabraknie również piosenek charakterystycznych tylko dla tego jedynego dnia w roku.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w recepcji Hotelu Imperium oraz w Biurze Podróży Polan w Pszczynie


------

KONKURS:

Dla klubowiczów pless.pl wspólnie z Hotelem Imperium z okazji występu Mirka Szołtyska przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie.

Pojawi się jedno pytanie. Zaproszenie wygra osoba, która jako pierwsza w komentarzach pod artykułem udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Uwaga! Podczas podawania odpowiedzi należy być zalogowanym (należy mieć konto co najmniej 7 dni). Liczy się tylko pierwsza podana odpowiedź.

Pytanie:
W którym roku został założony zespół "Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio"?

Prawidłowa odpowiedź: 2000 r.

Nagrodę wygrała klubowicza pless.pl mala124. Gratulujemy. Informacja o sposobie odebrania nagrody została przesłana mailem.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj