pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2262

Szachy: Sukces SP 2 Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj

W piątek 5 kwietnia w Akademii Polonijnej w Częstochowie rozegrano finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach, w którym uczestniczyli uczniowie SP 2 Pawłowice - Witek Klepek i Jakub Majewski.

Prawo startu w tych rozgrywkach uzyskało po 15 najlepszych drużyn województwa śląskiego osobno wśród chłopców i dziewcząt szkół podstawowych i gimnazjalnych. Drużyny te zostały wyłonione z dwuetapowych eliminacji - kolejno miejskich i rejonowych.

Wystartowało 56 dwuosobowych drużyn, najlepszych w województwie śląskim. Wśród uczestników turnieju byli medaliści Mistrzostw Polski Juniorów, zawodnicy, którzy zajęli wysokie miejsca w Mistrzostwach Europy i Świata Juniorów.

Prawdziwym sukcesem okazał się występ naszych szóstoklasistów, którzy uzyskali medalowe III miejsce.

SP 2 Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj