pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 17 marca 2013
  • 20 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 31377

Hotel Elwo - nowe wizualizacje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Pszczynie" podaj

W byłym hotelu Elwo przy ulicy Bogedaina 23 w Pszczynie powstaną mieszkania pod wynajem. Rozpoczęły się już prace porządkowe. Jeszcze w tym roku obiekt powinien zostać oddany do użytku najemcom. Inwestorem jest firma Jawabud z Pszczyny. Publikujemy nowe wizualizacje budynku.

Hotel Elwo, mieszkania, Jawabud
Nowe wizualizacje budynku po remoncie · fot. jawabud.pl


Hotel Elwo, mieszkania, Jawabud
fot. jawabud.pl


Hotel Elwo, mieszkania, Jawabud
fot. jawabud.pl


hotel Elwo, mieszkania, Jawabud
Budynek przed rozpoczęciem prac · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Docelowo w budynku będzie 66 mieszkań, 44 z nich to kawalerki, pozostałe to mieszkania dwupokojowe. Jak powiedział redakcji pless.pl Janusz Kliś, prezes firmy Jawabud, docelowo najem kawalerek ma być w cenie 500 złotych, natomiast lokali dwupokojowych 750 i 950 złotych.

Ponadto na parterze zostanie wydzielona przestrzeń z przeznaczeniem pod wynajem na działalność gospodarczą. W budynku będzie znajdować się również siedziba właściciela - firmy Jawabud. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku powstanie parking, który będzie dostępny zarówno dla mieszkańców, jak i klientów.

Przeprowadzono już pierwsze prace porządkowe wokół obiektu. Po prawej stronie artykułu prezentujemy wizualizacje budynku po zakończeniu wszystkich prac.

To kolejna inwestycja firmy Jawabud w mieszkalne budynki wielorodzinne w Pszczynie. Na początku 2013 roku oddany do użytku został blok przy ulicy Dobrawy (na osiedlu Piastów).

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Nieruchomości w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Nieruchomości w Pszczynie" podaj