pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 lutego 2013
  • wyświetleń: 9730

NFZ unieważnił konkurs na opiekę

NFZ unieważnił konkurs na świadczenia z zakresu opieki ambulatoryjnej w Pszczynie na lata 2013-2015. Oznacza to, że nadal (przynajmniej do końca marca) usługi te świadczyć będzie NZOZ Pogotowie Ratunkowe przy ulicy Dobrawy w Pszczynie.

panaceum, pogotowie, ambulatorium
Przynajmniej do końca marca opiekę ambulatoryjną w Pszczynie będzie świadczyć NZOZ Pogotowie Ratunkowe przy ulicy Dobrawy · fot. Joanna Karwacka / pless.pl


Nocną i świąteczną pomoc medyczną wprowadzono dwa lata temu. Lekarz w żadnym punkcie udzielania takiej pomocy nie może już nas odesłać, tłumacząc, że nie jesteśmy z jego rejonu. Możemy z nich korzystać w razie nagłych zachorowań, takich jak wysoka gorączka czy ból brzucha. W punktach możemy też zamawiać wizyty domowe.

Stworzenie stałych punktów pomocy medycznej, czynnych w dni powszednie od godziny 18.00 do rana następnego dnia oraz przez całą dobę w soboty, niedziele i inne dni wolne od pracy, miało sprawić, że pacjenci z niegroźnymi zachorowaniami wreszcie przestaną oblegać szpitalne izby przyjęć i oddziały ratunkowe.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.