pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 lutego 2013
  • 7 marca 2013
  • wyświetleń: 2947

II edycja konkursu "Robo-Race"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Za nami:

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki zapraszają gimnazjalistów oraz ich opiekunów do udziału w II Edycji Powiatowego Konkursu "Robo‑Race".

ZSZiO zaprasza na Festiwal Mechatroniki
W PZS 2 odbędzie się II edycja konkursu "Robo-Race"


Konkurs odbędzie się w czwartek 7 marca o 9.00 w budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Szymanowskiego 12. Organizatorzy chcą poprzez konkurs rozbudzić w uczniach zainteresowania związanych z robotyką i mechatroniką, poszerzyć wiadomości na temat rozgrywek z udziałem robotów, a także zadbać o umiejętności manualno‑ruchowe wśród gimnazjalistów.

Konkurencja będzie polegała na przejeździe zdalnie sterowanym robotem po torze przeszkód i zawodami w strzelaniu do celu. Trzech najlepszych zawodników otrzyma cenne nagrody oraz dyplomy.

Każda szkoła gimnazjalna może zgłosić co najwyżej czterech uczestników. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 marca (telefonicznie lub faksem: 322-103-463 lub e‑mailem: roman.grygier@gmail.com). Szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.mechatronika.cal.pl.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj