pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lutego 2013
  • wyświetleń: 1906

Sukces uczniów z Pawłowic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach odnieśli sukces, startując w wojewódzkim konkursie przedmiotowym.

Wpierw w listopada odbył się szkolny etap konkursu. W części humanistycznej największy sukces odnieśli: Patryk Kubieniec z klasy VI a oraz Katarzyna Maron i Przemysław Wadas z klasy VI c, natomiast w części matematyczno-przyrodniczej Witek Klepek z VI c. Zakwalifikowali się oni do etapu rejonowego, który odbył się w styczniu. Uczniowie ci odnieśli kolejny sukces awansując do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 27 i 28 lutego.

Organizatorem wojewódzkiego konkursu humanistycznego oraz matematyczno-przyrodniczego jest Śląskie Kuratorium Oświaty. W konkursie, który wymaga szerokiej wiedzy ponadprogramowej z różnych przedmiotów uczestniczą najlepsi uczniowie starszych klas szkół podstawowych z naszego województwa. Konkurs odbywa się w trzech etapach: szkolnym, rejonowym oraz wojewódzkim.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach" podaj