pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 lutego 2013
  • wyświetleń: 2456

Zawalcz o zdrowie swojej rodziny!

Artykuł sponsorowany:

Mamy dla Państwa rozwiązanie, które wyeliminuje z otoczenia bakterie i zarazki, będące tak niebezpieczne szczególnie w okresie przeziębień i grypy.

Intercraft
Za zamówienie jonizatora w ciągu 7 dni - 15% zniżki! · fot. www.intercraft.pl


Trwa sezon zimowy. Pogoda sprzyja wszelkim zachorowaniom oraz infekcjom! Dodatkowo w tym okresie, pogarsza się jakość powietrza w zamkniętych pomieszczeniach, na które jesteśmy skazani przez większość dnia. Wpływa to negatywnie na nasze zdrowie, sprzyja nie tylko chorobom sezonowym, ale także przyczynia się do powstawania alergii, a co gorsze - wiąże się z poważnymi już schorzeniami płuc. Trzeba zatem mieć się na baczności i zrobić wszystko, by zwalczyć zagrożenie. Apelujemy więc do Państwa - chrońcie swoje rodziny! Weźcie sprawę w swoje ręce i zapoznajcie się z naszą ofertą!

Produkty, które Państwu przedstawiamy to jonizatory wysokiej klasy, niemieckiego producenta Bioclimatic GmbH. System bipolarny w naturalny sposób oczyszcza powietrze i stwarza przyjemny i zdrowy klimat w pomieszczeniu. Ogólne samopoczucie człowieka poprawia się, gdyż usuwane są irytujące, nieprzyjemne zapachy; powietrze jest wolne od zanieczyszczeń, drobnoustrojów, bakterii i wirusów; zwiększa się liczba jonów tlenu. Pragniemy też podkreślić, iż jonizatory mają bardzo małe zużycie prądu - max 40W. Posiadają ekspertyzy potwierdzające ich skuteczność w eliminacji wirusa grypy H1N1.

Uwaga! Za zamówienie jonizatora w ciągu 7 dni - 15% zniżki!

Nasze jonizatory:
- oczyszczają i odświeżają powietrze,
- zabijają bakterie, wirusy i grzyby,
- hamują rozwój pleśni w budynkach,
- ułatwiają oddychanie,
- usuwają nieprzyjemne zapachy,
- przyśpieszają odpoczynek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.intercraft.pl. Można nas również polubić na Facebooku. Jonizatory dostępne tutaj.

Jesteśmy dostępni również w biurze:
InterCraft Sp. z o.o.
ul. Piowowarska 1a
43-200 Pszczyna
tel. 32 447 10 40
kom. 695360633
kom. 695367589
kom. 695361610

Nie daj się chorobom, zawalcz już dziś!