pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2013
  • wyświetleń: 9212

"Chrobry" awansował w rankingu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Perspektywy i Rzeczpospolita po raz piętnasty przygotowały ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Kolejny raz na liście najlepszych liceów w Polsce znalazło się I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie.

Liceum, Chrobry
Liceum ogólnokształcące im Bolesława Chrobrego · fot. Wiktor Czosnowski / pless.pl


I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie poprawiło swoją pozycję z poprzedniego roku. Jest to jedyne liceum działające na terenie powiatu pszczyńskiego notowane na rankingowej liście - 360. miejsce. Pozostałe znalazły się poza 500.

Popularny "Chrobry" zajmuje także miejsce na liście śląskich ogólniaków. Wśród stu najlepszych uplasowało się na 37 pozycji. Jest to efekt ogromnej pracy uczniów i nauczycieli. Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu, serdecznie gratulujemy.

Kapitała uwzględniała następujące kryteria Ogólnopolskiego Rankingu Liceów 2013: sukcesy w olimpiadach 30%, matura - przedmioty obowiązkowe 25%, matura - przedmioty dodatkowe 40%, opinia akademicka 5%.

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj