pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 grudnia 2012
  • 24 grudnia 2012
  • wyświetleń: 9072

Świąteczne przepisy z Pszczyny

Od wigilijnej wieczerzy dzielą nas już zaledwie godziny. Jeżeli macie wątpliwości jak przygotować niektóre z tradycyjnych świątecznych dań, mamy dla Was kilka prostych przepisów!

Poniżej znajdziecie przepisy na świąteczne potrawy przygotowane przez Czytelników portalu. Stąd dowiecie się jak przygotować wigilijne specjały, m.in.: świąteczne zupy, dania rybne, makówki, moczkę czy kutię.

Przepisy świąteczne:
- makówki - zobacz przepisy
- moczka - zobacz przepisy
- zupy - zobacz przepisy
- ryby - zobacz przepisy
- kutia - zobacz przepisy
- przystawki i inne - zobacz przepisy
- paszteciki - zobacz przepisy
- kopa - zobacz przepisy

Przypominamy również archiwalny film z Restauracji Kuchnia i Wino, który pomoże nam przygotować moczkę - śląską potrawę, przygotowywaną ze specjalnego rodzaju piernika, migdałów, rodzynek, suszonych śliwek, suszonych fig i orzechów laskowych.Przepisy zostały nadesłane do redakcji portalu pless.pl przez internautów. Jeśli również znacie sposób na pyszne dania, które staną się "ucztą dla podniebienia", zachęcamy do przesyłania ich na adres redakcja@pless.pl.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.