pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2012
  • wyświetleń: 5294

Koncert świąteczny w SP2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie" podaj

14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się coroczny uroczysty koncert świąteczno-noworoczny. W tym roku pod tytułem "Zima - święta tuż, tuż".

-----

W przygotowanie repertuaru koncertu zaangażowali się uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas starszych uzdolnieni w kierunkach artystycznych wraz z nauczycielami.

Koncert świąteczny w SP2 - 14.12.2012 · fot. Andrzej Grynpeter


Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Były wiersze, piosenki, tańce oraz występy zespołów instrumentalnych w przepięknej zimowej scenerii, przygotowanej przez nauczycieli i rodziców.

Gościnnie wystąpiła z repertuarem kolędowym orkiestra absolwentów i nauczycieli naszej szkoły, którą poprowadziła pani Zofia Piórko.

Przedstawiony program artystyczny został przyjęty z aplauzem wielopokoleniowej widowni. Po koncercie goście zostali zaproszeni do sal na poczęstunek ufundowany przez Radę Osiedla Powstańców Śląskich. W ramach koncertu odbył się kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony został na wsparcie szkolnej drużyny harcerskiej.

Wszyscy życzyliśmy sobie, by święta były pełne radości i upłynęły w rodzinnym gronie, a Nowy Rok 2013 obfitował tylko w pomyślne chwile.

Iwona Warzocha

ups / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie" podaj