pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 listopada 2012
  • wyświetleń: 5679

Złodzieja nagrał monitoring

27-letni mieszkaniec Pszczyny odpowie za kradzież laptopa i roweru. Jak ustalili pszczyńscy śledczy, mężczyzna wykorzystał chwilową nieobecność pracowników i skradł z biura sprzęt komputerowy. Zapomniał jednak o zamontowanym na terenie hali sportowej monitoringu.

Zatrzymany przez mundurowych pszczynianin był bardzo zaskoczony wizytą policjantów. Nie spodziewał się, że był głównym "bohaterem" filmu. Głównym, i co najważniejsze, znanym pszczyńskim policjantom.

Zapis z monitoringu okazał się na tyle pomocny, że stróże prawa, bez większych problemów, rozpoznali podejrzawanego. Ich typowanie okazało się właściwe, bowiem zatrzymany przyznał się do przedstawionych mu zarzutów.

W trakcie przesłuchania dodał jeszcze, że kilka dni wcześniej, w tym samym miejscu, skradł rower. Tłumaczył, że chwilowo nie pracuje, więc jego sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Dlatego też, postanowił wykorzystać poniedziałkowe zamieszanie na hali związane z rozgrywanym meczem i nieco się wzbogacić.

Wyjaśniający sprawę kryminalni odzyskali już warty około 3 tysięcy złotych komputer i rower, którego wartość właściciel wycenił na kwotę 800 złotych. Podejrzany 27-latek musi liczyć się z tym, że prawo, w takich przypadkach, przewiduje nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.