pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2012
  • wyświetleń: 5582

Włamania do sklepów i domów

W ubiegłym tygodniu kilkukrotnie doszło do włamań i kradzieży na terenie powiatu pszczyńskiego. Policja informuje o czterech takich przypadkach.

23 listopada około godziny 15.45 w nieznani sprawcy ukradli ze sklepu przy ulicy Katowickiej w Piasku artykuły chemiczne. Wartość skradzionych przedmiotów wyceniono na 300 złotych.

Tego samego dnia o 19.00 nieznany sprawca włamał się do sklepu przy ulicy Wróblewskiego w Kobiórze. Złodziej dostał się do środka wyrywając rolety antywłamaniowe i wypychając blaszaną ścianę. Skradł papierosy i piwo o łącznej wartości około 5 tysięcy złotych.

W niedzielę 25 listopada w godzinach porannych doszło do włamania do domu jednorodzinnego przy ulicy Zawadzkiego w Rudołtowicach. Złodziej wyłamał drzwi i skradł kartę bankomatową. Personalia sprawcy pozostają nieznane.

Także w niedzielę nieznany sprawca włamał się do budynku mieszkalnego przy ulicy Kombatantów w Ćwiklicach. Skradł złoty łańcuszek i pieniądze w kwocie 1500 złotych.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.