pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2012
  • wyświetleń: 8412

Wypadek na DK-1 w Piasku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W sobotę na drodze krajowej nr 1 w Piasku zderzyły się dwa samochody. Na trzeci spadł słup sygnalizacji świetlnej. Na szczęście, przy tak poważnie wyglądającym wypadku, obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Wypadek, DK-1, Piasek
Wypadek w Piasku · fot. gesiek01 / klub pless.pl


Do zdarzenia doszło w sobotni poranek, kilka minut przed godziną siódmą. Przejeżdżający trasę DK-1 (z ul. Studzienickiej w kierunku ul. Kosów) 56-letni kierowca Mazdy 626 zderzył się z jadącym w kierunku Katowic, Fordem Transitem, którym kierował 49-letni pszczynianin.

Uderzony Ford Transit najechał na słup sygnalizacji świetlnej i zjechał do przydrożnego rowu, uszkadzając nasyp drogi. Tymczasem uszkodzony sygnalizator spadł na zaparkowaną przy ulicy Kosów Hondę Civic, stanowiącą własność 19-latka z Kobióra.

W wypadku ucierpieli pasażerowie Forda: 49-letni mieszkaniec Pszczyny i 29-letni mieszkaniec Kobielic. Z urazami kończyn i głowy zostali przewiezieni do szpitala.

Jak informuje policja, wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi w chwili wypadku.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj